Zdroj: Prásk!
Je to venku

ODHALENÍ PRVNÍ TVÁŘE: V koho se promění okouzlující Leona Machálková? Bude vás bavit!

1. 9. 2017

Madonna, Michael Jackson nebo Robbie Williams, spolu s Naďou Urbánkovou, Honzou Nedvědem nebo dokonce Karlem Gottem se sešli na jednom pódiu. Kde jinde, než ve fenomenální šou Tvoje tvář má známý hlas. Už v sobotu startuje čtvrtá řada, a tak přinášíme exkluzivní odhalení!

To byly tři fenomenální řady šou Tvoje tvář má známý hlas. Už tuhle sobotu se ale můžete těšit na nové soutěžící, mezi nimiž je muzikálový herec Jan Kopečný, herečka Aneta Krejčíková a zpěvačky Jitka Boho s Leonou Machálkovou. Také Dalibor Gondík, hudebník Jan Maxián, moderátor Tomáš Matonoha a herečka Berenika Kohoutová. Čekají je role Světových i českých osobností.

Body bude tentokrát rozdělovat trojice mužských porotců - Jakub Kohák, Janek Ledecký a posilou se stane Aleš Háma, který už ví moc dobře, jak to v kůži soutěžících chodí. Stejně jako výherkyně minulé řady, Taťána Vilhelmová, která tentokrát usedne do křesla čtvrtého porotce. Změna je i na pozici dramatického kouče. Pohyby a vystoupení budou soutěžící trénovat s Martinem Dejdarem.

My pro vás teď máme exkluzivně odhalení vůbec první proměny čtvrté série šou Tvoje tvář má známý hlas. Leona Machálková dostane nelehký úkol. Na drobnou, štíhlou zpěvačku čeká ikonická Whoopy Goldberg! Na pomoc jí přijde účastnice minulé řady, Markéta Konvičková.

Jak přípravy probíhaly? Na to se podívejte ve videu!

Autor: bin

Diskuze