Kate a William
Zdroj: Prásk!
Doteky jsou tabu

ODHALENÍ: Proč se princ William a Kate nikdy nedrží za ruce? Důvod je hodně zarážející

18. 3. 2017

Skoro nikde nenajdete fotku, kde se Kate Middleton (35) a princ William (34) drží za ruce. Nějaké větší intimnosti jsou úplně pasé. Proč tomu tak je? Důvod vás nejspíš hodně překvapí.

7 fotek
Na Williamovi a Kate je vidět, že se mají pravděpodobně opravdu hodně rádi. Když se ti dva spolu objeví někde na veřejnosti, tak jsou hluboké zamilované pohledy samozřejmostí. Tím ale veškeré projevy lásky v jejich případě končí. Alespoň tedy pokud je na obzoru někdo další.

Podle experta na komunikaci a řeč těla Robina Kermodeho je důvod, proč tomu tak je, velmi jednoduchý. Za vším by podle všeho měla stát královna Alžběta II. (90). Není to tak, že by snad mladému párečku zakazovala láskyplné vrkání na veřejnosti. Nicméně tím, že svému manželovi princi Philipovi (95) na veřejnosti sama moc lásky neprojevuje, ostatní členové rodiny se chovají také tak.

Robin Kermode si dále myslí, že vztah tohoto ostře sledovaného páru je silnější, než se povídá. Kate ani William si prý před lidmi nepotřebují nic dokazovat. Jak to ale vypadá s tímto párečkem za zavřenými dveřmi, si tak můžete jen domýšlet a doufat, že spekulace o nedávné manželské krizi byly jen nesmyslné dohady. Jejich lásky by totiž velká škoda, nemyslíte si?

Příběh lásky Kate a Williama! Podívej se, jak to všechno začalo!
Dieta podle Kate Middleton: za pět dnů i 4 kila dole!

Autor: mic

Diskuze