Tvoje tvář
Zdroj: oficiální zdroj
Už brzy na Nově!

ODHALENÍ: Jaké hvězdy budou soutěžit ve 4. řadě Tvojí tváře? Těšte se i na herečku z Ulice!

31. 7. 2017

Čtvrtá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se kvapem blíží! Už brzy se divákům představí osm nových soutěžících a jejich skvělé proměny. A kdo to bude? Víme už prvních pět jmen!

5 fotek
Hurá! Už je známo pět jmen. Hvězdami čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas pořadu budou soutěžící Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová a již dříve oznámené Leona Machálková s Jitkou Boho.

Dalibor Gondík se objevil již ve třetí řadě, kdy se zapojil do vystoupení se svou sestrou Adélou Gondíkovou. A jak se těší? „Cítím se jako člověk, který má asi po druhé v životě trému. Měl jsem tu možnost ve třetí řadě vystupovat se svou sestrou, takže už trochu vím, co mě čeká, ale tohle bude jiný šrumec. To si zatím neumím představit,“ uvedl Gondík. Natěšená je i Aneta Krejčíková: „Miluji spojení tance, zpěvu a herectví,“ uvedla.

Show Tvoje tvář má známý hlas se stala v poslední době fenoménem a diváci si ji zamilovali. Je jasné, že i čtvrtá řada bude pořádně nadupaná a že se diváci budou mít na co dívat. Na to, kdo tuto pětku doplní, si ještě budeme muset počkat. Rozhodně ta jména ale budou stát za to!

Autor: niž

Diskuze