Filip Jankovič
Zdroj: youtube.com, facebook.com
Pecka!

OD TANCE KE KAMEŘE: SuperStar Filip Jankovič režisérem! Podívejte se na jeho nový videoklip

12. 2. 2016

Finalista Česko hledá SuperStar 2 se pořádně rozjel. Tentokrát zapomněl na tanec a vyzkoušel si roli režiséra. Jak dopadl jeho režisérský počin? Podívejte se sami.

5 fotek
Zpěvák a tanečník Filip Jankovič (30) je člověk s velkými ambicemi, a baví ho zkoušet nové věci. Kariéru odstartoval druhým ročníkem soutěže Česko hledá SuperStar, kde se probojoval do finálové TOP 12. Ale nakonec se rozhodl zamířit do zahraničí, kde se mu podařilo prorazit a věnovat se lásce k tanci.

Spolupracoval s největšími hudebními ikonami světové scény jakými jsou například Kylie Minogue, Justin Bieber nebo George Michael. Jako kreativní umělec se podílel i na řadě módních show, a má za sebou řadu významných úspěchů.

Tentokrát ale vyzkoušel novou roli, a to dokonce tu režisérskou! "Jako režisér jsem natočil už několik tanečních videí, ale tohle pro mě byl první vysokorozpočtový videoklip. Rakby je umělec, který ví, co chce. Takže mou největší metou bylo dostat se do jeho hlavy a spojit mou vizi s jeho," řekl Filip exkluzivně pro Prásk.tv.

Autor: lor

Diskuze