Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova
Vítěz slavných

JE TO ONA? Show Tvoje tvář milují i hvězdy! České zpěvačky prozradily, kdo je podle nich nejlepší

Aktualizováno 13.4. 2016 15:11

Show Tvoje tvář má známý hlas je oblíbená nejen u diváků, ale i u našich celebrit. Co se jim na pořadu líbí a mají svého favorita?

Michaela Doubravová, herečka a zpěvačkaSoutěž sleduju poctivě. Sice nemám čas dívat se v sobotu večer, ale s přítelem si to pouštíme zpětně na Voyo.cz a hodně se mi to líbí. Je tam Anička Fialová a Hanka Holišová, což jsou holky, které mám moc ráda. Nejvíc se mi ale líbí asi Hanička.

Dannie, zpěvačkaCelá show je super nápad s nadstavbou toho, že pomáhá druhým. Všichni jsou úžasní, ale nejvíc mě baví David Kraus. Jeho výkony jsou čím dál tím lepší a jako Freddie Mercury mě prostě dostal. A potom je podle mě skvělá Iva Pazderková, která mě překvapila svým hlasem. A třeba Petr Rychlý, ten mě vždycky zaručeně rozesměje. Něco takového u nás chybělo. Chtělo by to víc takových pořadů.

Michaela Nosková, zpěvačka a exfinalistka SuperStarPořad se mi moc líbí, ale nemám interpreta, kterému bych vyloženě fandila. Líbí se mi různá čísla, která kdo jak udělá. Teď se mi třeba hrozně líbil Adam Mišík, to se mu fakt hodně povedlo. V minulých kolech mě zas zaujala Hanka Holišová. Její Beyonce byla skvělá.

David Bouša, zpěvákFandím Hance Holišové, která podle mě nejvíc zazářila jako Beyonce. To si hodně mákla a bylo to super. Pak samozřejmě lidem, kteří mě ten večer zaujmou. Ne že bych to sledoval pravidelně, ale snažím se koukat i zpětně na internetu.


Čtěte také:
5 NEJ MOMENTŮ 3. dílu Tvojí tváře: Pazderková bez kalhotek i sexy Mišík! 

Tvoje tvář: Proměny, které vás nadchnou! Která byla ale podle vás ta nejúchvatnější? Hlasujte!

Jízda na kouli a rozbitá zeď! V Tvojí tváři zabodoval Adam Mišík!

Autor: lor

Diskuze