Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
Zdroj: Sedmička / isifa/MAFRA/Dan Materna
Po kom je?

GALERIE: Míša Ochotská poprvé ukázala svého syna. Je to nádherné dítě!

Aktualizováno 5.2. 2015 11:10

Moderátorka Michaela Ochotská a tenista Lukáš Rosol prožívají nejšťastnější období života. V lednu se jim totiž narodil překrásný chlapeček André. Zamilovaná dvojice nám ho konečně poprvé ukázala.

10 fotek
Michaela je ze svého malého chlapečka opravdu nadšená. Je to její maminkovská premiéra, a tak se snaží být tou nejlepší maminou pod sluncem. V současnosti si chce Míša užít krásné chvíle s miminkem doma v soukromí, protože pak čeká celou rodinu hodně cestování hlavně za Lukášem na turnaje.

„Do budoucna určitě plánujeme, že budeme všichni společně cestovat. Teď jsme teprve pár týdnů na světě, tak raději zůstáváme ještě nějakou dobu doma. Nemáme kam spěchat, nic nám neuteče,“ vysvětlila vyrovnaně moderátorka, která teď ani nemyslí na návrat na televizní obrazovky. „Momentálně myslím na to, abych byla co nejdříve fit a taky abych byla tou nejlepší mámou pro Andreaska. Na práci teď vůbec není v myšlenkách místo.“ svěřila se moderátorka Sedmičce.

Ochotská a dodala, že teď je skutečně v centru pozornosti jenom jejich syn. „Vše jde stranou a na prvním místě je André. Změní se vám během chvíle hodnoty. Ale opravdu to za to stojí, vždyť je to to nejkrásnější v životě, co můžete chtít mít a co má hlavně smysl,“ dodala krásná moderátorka.

No není malý Rosol roztomiloučký? Podle nás to je celý táta.

ČTĚTE TAKÉ:
Míša Ochotská radí, jak na sexy štíhlou postavu
Staň se televizní hvězdou

Autor: nn

Diskuze