Emma Drobná a Štěpán Urban
Zdroj: Instagram
Jsou jen kamarádi

O co tady jde? Za touto fotkou ze SuperStar se skrývá dlouhý příběh

Aktualizováno 16.11. 2015 16:26

Jak to tedy je? Jsou v SuperStar nějaká milostná vzplanutí? Štěpánův odchod by byl pro některé soutěžící opravdu těžkou ránou. Koho byly to obrovské slzy?

16 fotek
Nedělní finálový večer byl opravdu plný emocí. Byla tu krev i slzy. Kdo se ale vyděsil nejvíce, když měl Štěpán Urban odejít? Než se tedy vše vyřešilo a uklidnilo divokou kartou?

"Už jsem začala brečet, když Pyco řekl, že Štěpán vypadává. My jsme prostě nerozlučná trojka, a tak si neumím představit, že bychom se oddělili. Jsem šťastná, že Štěpán postupuje dál," řekla rozjařená Emma. To by některé věci vysvětlovalo. Emma však dál tvrdí, že je se Štěpánem a Palem nerozlučná trojka a jde mezi nimi pouze o přátelství.

Nedávno však Štěpán sdílel na svůj instagramový profil fotografii, kde vypadají s Emmou jako pár. A když se na fotografii podíváte, musíte uznat, že by jim to spolu náramně slušelo.

A nejde jen o tuto fotografii. "Je vidět, že si rozumíte a navštěvujete se na pokoji," řekla Klára Vytisková a Emma se Štěpánem se po svém povedeném duetu na pódiu jen uculovali. V zákulisí potom Emmu poplácával po nohou, když sledovali na obrazovce své kolěgy a občas ji objal. Ze strany Emmy nebyla však žádná reakce k vidění. Že by opravdu šlo o lásku, ale pouze jednostrannou?

Autor: gab

Diskuze