Prince George - 4
Zdroj: Instagram
Jako Krteček

ULIČNÍK: Malý princ George kradl! Neuhodnete, co otci Williamovi sebral

15. 11. 2017

Jeden by řekl, že malý princ George může mít všechno, co si jen zamane. Konec konců, je to princ a právoplatní následník trůnu! Opak je ale pravdou – malý George touží po něčem, co má každý obyčejný malý kluk. Jenže princ to mít nemůže! Víte, o co se jedná?

8 fotek
Již dříve jsme psali, proč malý princ George musí neustále nosit kraťásky. Dle britského odborníka na etiketu Williama Hansona jsou totiž kalhoty vyhrazeny starším chlapcům a mužům, zatímco kraťasy jsou společenským znakem pro chlapečky ze šlechtických rodin. I když se počasí mění, má se za to, že dlouhé kalhoty u malých chlapců jsou známkou špatného původu. Dlouhé kalhoty totiž nosili dříve kluci z chudších vrstev, což George rozhodně není. Na kalhoty si tak princ George bude muset ještě počkat čtyři roky, tedy do svých osmi let.

Prince George už ale zjevně čekat nechce a kraťasy ho evidentně hodně omrzely. Již dříve se v médiích objevily zprávy o tom, že malý princ George se hodně rozčiluje nad tím, že musí pořád nosit šortky a že chce nosit kalhoty jako tatínek. Přísná etiketa to ale zakazuje, a tak to George vyřešil po svém.

Podle serveru gossipcop.com si malý George počkal na chvíli, kdy ho nikdo příliš nehlídal, vplížil se do šatny k rodičům a uloupil kalhoty. Ve svém novém outfitu pak dorazil na rodinnou snídaní. A všichni valili oči! Malému Georgovi to v kalhotách od tatínka opravdu seklo, navíc se tvářil dost hrdě, že má konečně „dospělácké“ oblečení. „Menší“ nesrovnalost ve velikosti si vyřešil po svém – nohavice prostě ohrnul tolikrát, až mu z nich koukaly nohy, a místo pásku si několikrát kolem pasu obtočil švihadlo! Bylo vidět, že svůj nový „look“ si promyslel do posledního detailo. Bylo to vážně geniální, na tatínka i maminku svým malým vystoupením údajně udělal opravdu veliký dojem.

I přes veškerou svou vynalézavost si ale malý princ bude muset na dlouhé kalhoty ještě počkat...

Autor: Iri

Diskuze