Dáda Patrasová a Vito - 1
Zdroj: Profimedia
Co je mezi nimi?

Milenec Dády Patrasové vyjádřil nečekané sympatie k nevěrnému Felixovi! Co k němu řekl?

12. 1. 2017

Dáda Patrasová (60) se natrápila kvůli svému nevěrnému manželovi Felixovi Slováčkovi (73) víc než dost. Proto teď nedokáže pochopit, co si o něm myslí její současný přítel Ital Vito (47).

7 fotek
V poslední době ale Dáda jen září. A může za to její italský přítel Vito, vedle kterého se Dáda konečně cítí jako žádaná žena. Prý už dokonce zapomněla, jak galantně se může muž k ženě chovat. Vito jí to připomněl, když ho Dáda vzala na obnovenou premiéru digitálně vylepšené Kytice. I když bylo vidět, že není moc zvyklý na takovou pozornost médií, tak se celou dobu choval ke své partnerce velmi pozorně.

Podle oblíbené zpěvačky, která se svěřila deníku Aha!, je Vito natolik velkorysý a galantní, že má rád i jejího nevěrného manžela Felixe Slováčka. Toho poznal stejně jako Dádu v roce 1998, když byli na dovolené v Kalábrii. Prý nechce nijak jeho chování hodnotit a přeje mu jen to nejlepší do života.

I přes svou nervozitu byl mírumilovný Vito nakonec rád, že ho Dáda na obnovenou premiéru Kytice vzala. „Připomnělo mi to díla Federica Felliniho.“ Nechal se slyšet a přitom ani netušil, že se Jurajovi Jakubiskovi (78) už dlouho “slovenský Fellini“ přezdívá.

Autor: mic

Diskuze