Muzikál Bonnie a Clyde
Zdroj: Profimedia
Muzikálová elita

GALERIE: Nový muzikál Bonnie & Clyde bude hit! Známe hvězdné obsazení

Aktualizováno 18.3. 2016 09:41

Hudební divadlo Karlín chystá nový muzikál, který se inspiroval příběhem chuďase Bonnieho a krásné Clyde. Premiéra je přichystaná na podzim letošního roku. Kdo si zahraje hlavní role!

7 fotek
Broadwayský muzikál po svém zpracovává známý příběh americké historie, který se stal legendou. Je tématem mnoha knih, několikrát byl zfilmovaný. V době hospodářské krize se ve Spojených státech objevila dvojice zločinců, kteří byli zároveň ikonami své doby. Clyde Barrow byl mladík z rodiny, která živořila na hranici bídy. Už od dětství měl konflikty se zákonem. Bonnie Parker byla dívka, která snila o dráze holywoodské hvězdy.

Oba odmítli žít v chudobě a vzdát se svého amerického snu. Jejich naivita, nelidská tvrdost justice a sled okolností, z nich udělaly nepřítele státu. Ale jedno je od běžných gangsterů odlišovalo, jejich vzájemná láska. Právě ta fascinuje autory příběhů o jejich osudu a tedy i tvůrce tohoto výjimečného muzikálu.

V muzikálu Bonnie and Clyde se můžete těšit například na Dashu, Markétu Procházkovou, Václava Noida Bártu, Martina Písaříka, Jitku Schneiderovou, Davida Krause a Kamila Střihavku.

Autor: prask

Diskuze