Nová zpravodajská relace TN2 - 3
Zdroj: TV Nova
Koukali jste se?

Stanice Nova 2 představila novou zpravodajskou relaci TN2

6. 2. 2017

V pondělí večer se na stanici Nova 2 (dříve SMÍCHOV) divákům představila nová zpravodajská relace TN2 s moderátorkou Michaelou Šmídovou.

 

Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací se zaměřuje na události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace do dvaadvacáté hodiny večer. Přehlednou formou TN2 informují také o hlavních zpravodajských událostech uplynulého dne.

V nabídce nechybí ani rozšířené informace o počasí a sportu. Díky modernímu zpracování obsahu a grafickému pojetí nabízí Nova 2 divákům plnoformátové zpravodajství nejen z politické sféry, ekonomiky, krimi, ale i ze společnosti.

 

"TN2 začínají jen pár dní po mých narozeninách, a tak s trochou nadsázky doufám, že si spolu jako dva Vodnáři sedneme a nové Televizní noviny na Nova 2 Vás budou bavit a budete mít chuť si konec dne zpříjemnit v naší společnosti. Věřím, že když se věci dělají s nadšením, je to na výsledku poznat a protože na projektu TN2 spoustu takových zapálených lidí pracuje, ráda bych tuhle energii přenesla přes obrazovky až k Vám domů. Na Nově pracuji sice už více než osm let, dnes se ale ani přes důkladnou přípravu trémě určitě neubráním, tak mi prosím držte palce, ať to na výsledku není poznat. Ve 22 hodin na Nova 2 se na Vás těším,“ dodává moderátorka Michaela Šmídová.

Autor: niž

Diskuze