iPhone
Zdroj: Profimedia
Tajemství odhaleno

Máte iPhone? Tak pozor! Odemknout vám ho může kdokoli i bez zadání hesla

Aktualizováno 5.3. 2016 18:42

Možná i vám se někdy stalo, že jste zapomněli heslo do svého iPhonu nebo jste třeba měli trošku upito, a tak jste se do mobilu nemohli za žádnou cenu dostat. Tomu je už ale konec!

Když zapomenete heslo do svého iPhonu, je to pořádný průšvih. Jen si představte všechny ty konverzace, na které nemůžete odpovídat... Odteď už se ale do svého iPhonu dostanete i bez hesla!

Existuje totiž mnoho skrytých tajemství v souvislosti s iPhonem, ale naštěstí se občas najde někdo, kdo je s radostí odkryje. Jako třeba tento muž, který nahrál video s návodem k odemknutí iPhonu bez zadání hesla. Jak na to?

Jak můžete vidět na videu, stačí dlouze podržet tlačítko „domů“ a čekat, než vyskočí osobní asistent Siri. Jakmile Siri poslouchá, zeptejte se, kolik je hodin. Až vám ukáže čas, dlouze stiskněte symbol hodin, a to by vás mělo přenést až do nastavení času, konkrétně do záložky „světový čas“. Když přejdete do záložky stopky, objeví se položka vybrat tón. Stiskněte tlačítko, a to vás přesměruje na iTunes Store. Pak už jen stačí opět stisknout tlačítko „domů“ a je to!

Tento trik by měl nicméně fungovat jen na starších typech iPhonu, nejnovější "šestka" je už promyšlenější.

Autor: niž

Diskuze