Seriál Ulice: Rosťa Novák jako Jáchym Vršovický
Zdroj: TV Nova
Tajemný špión?

NOVÁ POSILA V ULICI: Tento fešák s dějem seriálu pořádně zamává! Co od jeho postavy můžeme čekat?

Aktualizováno 23.3. 2016 18:56

Do oblíbeného seriálu TV Nova přichází herecká posila, kterou je Rosťa Novák! Jak zamíchá děj a komu vstoupí do života?

 Do seriálové Ulice míří nová herecká posila. Diváci v ní už od tohoto týdne budou moci vídat skvělého herce a umělce Rosťu Nováka. V Ulici se představí jako Jáchym Vršovický.

Jen co se Jáchym v Ulici objeví, vzbudí rozruch. Přitom on sám se snaží být spíš nenápadný. Ale právě svou nenápadností hned zaujme každého, kdo se s ním setká. Tenhle chlapík je prostě jiný. Spíš nemluvný, zdá se, že i bez valného zájmu o okolí. Ovšem opak je pravdou. Neunikne mu nic, co se kolem něj děje...

Tato tajemná postava vstoupí do života hlavně Monice a Márovi. Jáchym hodně nerad prozrazuje věci ze svého soukromí, až postupně se budeme dozvídat, čím vším si už prošel. Velmi dobře ovládá různá bojová umění, takže není radno si s ním moc zahrávat. I když je úplně jiný než ostatní obyvatelé Ulice, stane se součástí uličního dění, protože se ubytuje v penzionu u Květy.

Co je Jáchym vlastně zač? Jak změní život Márovi a Monice? A jaká tajemství před ostatními skrývá? Sledujte Ulici pravidelně od pondělí do pátku vždy od 18:25 na Nově.

Autor: niž

Diskuze