Skupina Nova
Zdroj: TV Nova
Skupina Nova
Každý to viděl

Nova má za sebou úspěšné jaro: Který seriál byl hvězdou první poloviny roku?

Aktualizováno 3.7. 2015 14:23

Televize Nova uzavřela velmi úspěšnou jarní seriálovou sezonu. Hlavní hvězdou jara se stala zejména první řada kriminální série Policie Modrava. Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice si udržely své pozice nejsledovanějších dlouhodobých seriálů.

S obrovskou odezvou na obrazovkách i na internetu se setkala i populární doku-reality show Výměna manželek.

Premiérové díly Policie Modrava se staly nejúspěšnější seriálový projekt za poslední dva roky. Díky obrovské popularitě se série v hlavní roli se Soňou Norisovou jako kriminalistkou dočká pokračování.

Svou pozici dlouhodobě nejsledovanějšího seriálu současnosti si udržela i Ordinace v růžové zahradě 2. „Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice za sebou mají už desátou sezonu a u diváků si stále udržují fenomenální popularitu. Všichni jejich fanoušci se mohou na podzim těšit na nové, napínavé dějové linky,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova. V podzimních dílech Ordinace na diváky čekají nové posily lékařského týmu a v Kamenici se také hned několikrát rozezní svatební zvony.

S oblíbeností u diváků nezůstává pozadu ani denní seriál Ulice. Jak si poradí Lumír se Světlanou s rodičovstvím a co udělají dva měsíce prázdnin se vztahem Terezy Jordánové a ženatého Romana, na to se diváci mohou těšit už na podzim.

Ve sledovanosti se dařilo také reality show Výměna manželek. Osudy rodin z často velmi odlišných prostředí a jejich střetnutí vyvolaly velkou odezvu u televizních diváků i na internetu. TV Nova pořadem a následnými reportážemi upozornila na sociální problematiku v českých domácnostech. Na další zkušenosti maminek, které opustí svou rodinu a vyzkouší si strávit deset dní v novém prostředí, se diváci mohou těšit i v budoucnu.

I Doktorům z Počátků se dařilo dobře. V dalším pokračování seriálu se diváci dozvědí, jak to dopadne se vztahem Mileny a Davida. Markétka pak dá velmi rázně najevo, že její postoj k životu v Americe není vůbec kladný a nechce se tam vracet a Lídu budou zase velmi trápit její vážné psychické problémy. Rozhodne se pro razantní krok?

Autor:

Diskuze