Josef Rychtář
Zdroj: isifa.com
Iveta je jen jedna

NOVÁ LÁSKA? Josef Rychtář poprvé promluvil o přítelkyni! Kde se objevila blondýnka nápadně podobná Ivetě?

19. 3. 2017

Jsou to téměř tři roky, co Iveta Bartošová tragicky zemřela (†48). Od té doby sláva Josefa Rychtáře (58) postupně utichala. Poslední dny je ale o něm zase hodně slyšet v souvislosti s novou přítelkyní, která hodně připomíná zesnulou zpěvačku. Jak to tedy je?

7 fotek
Josef Rychtář už od začátku byl kontroverzní postavou českého showbyznysu. Člověk, který pro ostré slovo nejde daleko byl ale psychicky nemocné Ivetě Bartošové po boku až do posledních chvil. 29. dubna to bude přesně tři roky, kdy zpěvačka tragicky upustila tento svět. Od té doby o Josedu Rychtáři neslyšíme tak často a když už, tak v souvislosti s tím, jak stále miluje Ivetu, nebo o jeho případných eskapádách s novináři.

Teď ale přišlo na řadu jiné téma, na které možná někteří, co sledovali celou kauzu kolem Ivety, netrpělivě čekali. Objevily se totiž zprávy, že Rychtáč má novou přítelkyni, která je nápadně podobná právě Ivetě. Nedávná reportáž v pořadu Prásk! ale vypovídá o něčem jiném. Reportérka Veronika Petruchová byla u Josefa doma v Říčanech, kde stále žije s bývalou manželkou Dagmar. A vnitřek jeho domu rozhodně nevypovídal o tom, že by vdovec na Ivetu zapomněl a v jeho srdci zaplnila místo jiná.

Urna s popelem, spousty fotek Ivety, to vše vypovídá o tom, že miluje stále ji. Jenže nová paní, jejíž jméno je Iva (zajímavé), v jeho životě také figuruje. Pro expres.cz se k celé nově vzniklé kauze vyjádřil následovně: "Tato paní, ač to není Iveta a nikdy Ivetou nebude, má mé velké uznání. A to proto, že respektuje, že stejně do konce života v mém srdci bude Iveta a budu milovat jenom Ivetu. To se mi na ní líbí. Nedává mi najevo, že bych od toho měl upustit a zapomenout na ni." Tak to tedy klobouk dolů před paní Ivou, kterou Josef podle vlastních slov poprvé potkal na jedné benzinové pumpě. Očividně to je velmi tolerantní žena, což jak jistě každého napadne, je přesně to, co Josef Rychtář potřebuje. Tak snad budou oba spokojení!

Autor: bin

Diskuze