Nikola V.
Zdroj: TN.cz
Život naruby

Nikola V. z videa smrti je teď celebritou: Lidé ji milují a chtějí od ní podpis!

13. 9. 2017

Jejich video zachycující smrtelnou nehodu vidělo snad celé Česko. Dvě kamarádky v červenci bouraly u Obrnic a Nikola V. (24) vše živě streamovala na facebook. Řidička Nikola B. († 21) autonehodu bohužel nepřežila...

V červenci letošního roku celé Česko obletělo video dvou dívek, které natáčely jízdu smrti. Jejich auto havarovalo u Obrnic a řidička na místě zemřela. Po dvou měsících se přeživší Nikola V. (24) rozhodla promluvit. Jak jsme již informovali, Blesku prozradila například to, že se s ní po nehodě rozešel přítel a také že přestala slyšet na jedno ucho.

Nikola popsala i to, že se stala v podstatě „celebritou“, i když o popularitu vůbec nestála. Lidé ji začali poznávat na ulici a někteří za ní dokonce chodili. „Například jsem byla s kamarádkou na kafi. Pořád tam na mě koukaly dvě Němky, pak přišly, že se chtějí se mnou vyfotit, že jsou rády, že jsem to přežila. Vyfotily se se mnou a objaly mne,“ svěřila Blesku Nikola V.

Lidé se opravdu chovali tak, jak kdyby Nikola byla nějaká slavná hvězda. „Kolikrát jsme šli po ulici a slyšeli jsme, hele, to je ona z tý televize. Nebo když jsme jeli autem, tak za námi utíkal kluk, křičel, že mě miluje, a chtěl podpis. Ujeli jsme,“ doplnila Nikola V., která se z hrozné události stále vzpamatovává.

Autor: niž

Diskuze