Nikola V.
Zdroj: facebook.com
Zpověď přeživší

Nikola, která přežila děsivou jízdu u Obrnic: Přestala slyšet a bojí se setkání s matkou Nikoly B. († 21)!

11. 9. 2017

V červenci letošního roku celé Česko obletělo video dvou dívek, které natáčely jízdu smrti. Jejich auto havarovalo u Obrnic a řidička na místě zemřela. Po dvou měsících se přeživší Nikola V. (24) rozhodla promluvit!

Dvě dívky, z nichž právě Nikola B. († 21) řídila, se v červenci nechvalně proslavily vysíláním vlastní autonehody. Řidička Nikola B. bohužel nepřežila. Nikola V., která nehodu vysílala živě na facebooku, se nyní rozhodla promluvit o tom, co zažívá.

„Ještě marodím, ale už je to lepší. Jen na jedno ucho neslyším, píská mi v něm. Doktoři mi dali prášky a říkají, že to může tak zůstat napořád. Uvidíme,“ svěřila se Nikola Blesku. Dívka také chodí do stejné práce jako maminka zemřelé Nikoly B., takže jejich střet je nevyhnutelný.

„Tahle fáze přijde, protože spolu děláme v práci. Setkáme se a mám z toho strach. Nevím, jak na mě bude reagovat. Asi bych jí řekla, že mě to moc mrzí,“ uvedla Nikola, kterou také opustil kvůli nehodě přítel. Televize a noviny na něj prý byly „moc“. Dívčinu nechvalnou slávu zkrátka neunesl...

Autor: niž

Diskuze