Nikol Štíbrová a Tomáš z Výměny - 5
Zdroj: TV Nova / Instagram
Ani za nic

Nikol Štíbrová promluvila o Vaškovi z Výměny manželek: Poslala mu drsný VZKAZ!

14. 9. 2017

Středeční Výměna manželek se nesla především v duchu despotického otce tří dětí Vaška. Ten zvedl ze židle nejen mnohé pravidelné diváky, ale i herečku z Pojišťovny štěstí Nikol Štíbrovou (30). Co Vaškovi vzkázala?

5 fotek
Ve středu večer se v reality show Výměna manželek předvedly dva páry s naprosto odlišným životním stylem. Zatímco Monika s Robertem věci příliš neřeší a jsou s životem spokojení tak, jak plyne, Vašek by spolu s manželkou Kateřinou a jejich třema dětmi rozhodně nedopustil. U Vaška totiž vládl režim a to poměrně přísný.

Netolerantní otec měl problém téměř s čímkoli, co Monika během deseti dní u nich doma v Ústí udělala. Nelíbilo se mu, jak se chovala k dětem a nestarala se o domácnost. Stejně tak kritizoval svoji ženu, když ale viděl, že je oproti Monice aktivní a uklízí, začal litovat toho, že ji kdy za údajnou neschopnost postarat se o domácnost, kritizoval. I přes uznání ale sklízí Vašek obrovskou vlnu nevole za své nepřiměřené chování k ženám.

Stejně pohoršená je i novopečená matka a hvězda oblíbeného seriálu Pojišťovna štěstí Nikol Štíbrová. Ta zůstala ve středu večer sama doma se synem, a tak sledovala na televizi Nova Výměnu manželek. A to, co v ní vzbudil cholerický Vašek, se nebála vyjádřit na sociální síti. Podívejte se v galerii. Jste stejného názoru jako Nikol?

Celý díl Výměny manželek můžete sledovat ZDE na Nova Plus!

 

Nikol Štíbrová: Tančím jen pod vlivem alkoholu

Autor: bin

Diskuze