Reklama
Reklama
Otvíračka prodejny s Ivanou Jirešovou, Markétou Hrubešovou a Miluškou Bittnerovou - 14
Zdroj: Archiv Clinique
Sexy, sexy, sexy!

Nikdy jí to tak neslušelo! Vymóděná Ivanka Jirešová vám rozproudí krev v žilách

27. 1. 2016

Ivanka Jirešová nedá dopustit na parfémy s nádechem citrusu. Ale o to ani tak nešlo. Na otvíračce nového obchodu se ukázala v tak sexy outfitu, že všem přítomným modelkám spadla čelist až na podlahu.

12 fotek
Kromě krásné herečky z Ordinace v růžové zahradě 2 se ukázalo v novém obchodu s voňavými vodami pár dalších známých tváří. Tan například herečka Markéta "Markétka" Hrubešová. Vypadá stále velmi mladistvě. Snaží se pleti dopřát to, co konkrétně podle situace potřebuje. Je to investice, která se vyplatí. Její pleť září a je krásně sametová.

"Neobejdu se bez kvalitního krému, řasenky a lesku," říká krásná herečka. "O svou pleť poctivě pracuju už od svých patnácti."

Ani s herečkou Miluškou Bittnerovou se nikdy nenudíte, umí rozesmát a díky své blonďaté kštici a plnému přírodnímu dekoltu v davu rozhodně nezapadne. Na otevíračce nové prodejny s luxusní kosmetikou prozradila své tipy, jak si udržet mladistvou a krásnou pleť.

"Moje pleť je extrémně namáhaná neustálým líčením, obzvlášť divadelním a navíc mám pleť hodně citlivou - já jí říkám hysterická, musím se o ní dost starat," směje se vnadná herečka. "Nikdy nejdu spát neodlíčená. Nikdy. Pravidelně chodím na kosmetiku a dávám si vzhledem ke své alergii pozor na to, čím mě líčí v maskérně. Experimentuju velmi málo a vždy na doporučení vizážistů či kosmetičky." dodává.

Autor: lup

Diskuze

Reklama
Reklama