Nikola Donéová a Petra Palusková - 1
Zdroj: facebook.com
Hádky Robinsonek

Nika se drsně opřela do Petry: Zablokovala jsem si ji na facebooku i Instagramu. Tady je důvod!

5. 4. 2017

Holky z Robinsonova ostrova Nika a Petra jsou v reality show tak trochu rivalkami. Jejich vzájemné nesympatie jsou znát a Petra si dle svých slov na ostrově už připadá jako páté kolo u vozu. A jak to mají holky ve skutečnosti? Je to ještě drsnější!

10 fotek
Nika Donéová se o Petře Paluskové rozpovídala v exkluzivním rozhovoru pro Prásk.tv a popsala, co jí na Petře tak vadí. „Já se vždycky snažím být s každým zadobře. A potom se to obrátí proti mně, když ten člověk není na stejné vlně. Tohle se mi stalo přesně s Péťou. My jsme dva dny před hrou spolu bydlely v resortu a ona mi tam plakala v noci, že vlastně neví, co ta reality show je, že se jí budou všichni smát. A já jsem ji utěšovala, neměla jsem vůbec žádné předsudky. A žádná rivalita mezi námi nebyla, prostě jsem se o ni starala. Postupem času se to však obrátilo proti mně,“ začíná své vyprávění Nika.

„O to víc jsem kolem sebe kopala a o to víc jsem na Péťu byla alergická. Každopádně v lednu jsem Pétě napsala SMS, jak se má, jak se jí daří a jak je na tom zdravotně. Já jsem předtím měla strach, že ona je jiná, že se jí lidé budou posmívat. A chtěla jsem s ní držet. Podporovala jsem ji i na sociálních sítích, když někdo třeba psal, že je hloupá. Tak jsem se jí zastávala. Jenže pak jsem viděla, že Péťa začala lajkovat komentáře haterům, kteří útočili na mě. Tohle mě hrozně zamrzelo a od té doby jsem jí nenapsala. Tohle mi od ní přišlo nesportovní. O mně tam taky říkali různé věci a brala jsem to sportovně. Já mám Péťu teď už zablokovanou na Instagramu i facebooku a nemám potřebu s ní komunikovat. S ní je to prostě boj s větrnými mlýny a nemá to smysl. Každá jsme z jiného těsta. Necítím vůči ní nějakou zášť, ale myslím, že komunikace mezi námi je zbytečná,“ doplnila Prásku.tv Nika.

A jak holky zvládnou další boj na Robinsonově ostrově? To můžete sledovat již dnes od 21:35 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:
ANKETA: Kdo nese největší díl viny na Terezině konci v soutěži? HLASUJTE!

Robinsonův ostrov: Zlomená Nika na ostrově!
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

Autor: niž

Diskuze