Nikola Donéová - 1
Zdroj: Instagram
Teď vypadá sexy

Robinsonka Nika konečně vysvětlila, jak přišla k velkým ňadrům! Pomohl jí plastický chirurg?

8. 6. 2017

Krásná Nika nikdy nepatřila k nejobdařenějším soutěžícím Robinsonova ostrova. Svého času jí ve velikosti poprsí mohl konkurovat třeba Radovan. Teď je na její ňadra radost pohledět. Jak to, že jí tak rychle narostla? Má snad plastickou operaci?

7 fotek
Nika patřila k nejvýraznějším ženským osobnostem reality show Robinsonův ostrov. Vynikala svou bojovností i krásou. Tvář měla jako panenka a postavu jako proutek. Jediné, co jí chybělo, byla prsa. Nedávno však zveřejnila video, na kterém byla celá nahá. Jednalo se o opravdu božský pohled, i když to nejpodstatnější zůstalo zakryto. Bylo znát, že nějaké to kilo nabrala, ale o štíhlou postavu nepřišla. Jediné, co jí opravdu hodně narostlo, byla prsa, a tak se rozjely spekulace o tom, jestli nepodstoupila plastickou operaci. Sama Nika to už nevydržela a k situaci se rozhodla vyjádřit.

„Prsa jsou jen tuk a mléčné žlázy. Když nemám příjem potravy a ani žádné tukové zásoby, první, co ,spálím´, jsou prsa. Nechápu, proč se na to tolik lidí ptá, když je to naprosto logická věc v případě, že nemám silikony – ty bych těžko zhubla, že jo,“ napsala na svém facebooku.

Nika si už na podobné dotazy zvykla. Po návratu domů se setkala se spoustou dotazů a komentářů na její osobu. Nyní se její život už zase pomalu ale jistě vrací do normálu.
 

Autor: Beat

Diskuze