Jeremy Main - 1
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
To není otec

NECHUTNÉ: Muž se pochlubil, co otřesného provedl své dceři! Policisté zůstali v šoku

12. 10. 2017

Jeremy Main (38) z floridského Lady Lake působil na okolí jako milující manžel a otec dcerky Makenzie. Jen do té doby, než došlo na rozvod. Poté se proměnil v monstrum a rozhodl se pomstít!

7 fotek
Asi nikdo z blízkých netušil, co je Jeremy doopravdy zač. Nejdříve se tvářil jako neviňátko. Později nejspíš psychicky neunesl vlastní rozvod a tak se rozhodl bývalé manželce pomstít. Čin, který provedl je ale více než ohavný!

Podle orlandosentinel.com jejich společnou teprve sedmnáctiměsíční dcerku Makenzie utopil ve vaně! Když si uvědomil závažnost hrůzostrašné vraždy, kterou spáchal, chtěl se sám zabít. Pokusil se podřezat si žíly, nicméně se mu to nedařilo a tak se šel raději sám udat na policii. 

"Zabil jsem si dceru a zruinoval život," s těmito slovy dorazil muž na policejní stanici. Vyšetřovatelé našli bezvládné tělíčko malé Makenzie ve vaně plné krve. V šoku je celá rodina včetně sestry samotného vraha. "Nikdy by mě ani nenapadlo, že někomu ublíží," tvrdí zdrcená sestra vraha Marnee Weakley. Policie obvinila Jeremyho z vraždy prvního stupně. Nejvyšším trestem je v tomto případě trest smrti, který vrahovi hrozí. Prokurátoři brzy rozhodnou, zda se tento scénář naplní. 

10 životních omylů, které vás zaručeně dovedou k rozvodu! Vyhněte se jim
VÁŠ PŘÍBĚH: Rozvod odstartoval katastrofu

Autor: veh

Diskuze