Jess - 2
Zdroj: Instagram
Dobrý tríček

HIT INTERNETU: Kráska názorně předvedla, jak získat plošší břicho během 30 vteřin!

11. 2. 2016

Jess je fitness blogerka, která se se svými fanoušky na instagramu dělí o různé hubnoucí a cvičební plány. Hitem se stal její poslední příspěvek, ve kterém zveřejnila, jak získat plošší břicho během okamžiku!

Na sociálních sítích většinou zveřejňujeme jen to nejlepší z našeho života. Snadno to tak může vypadat, že se máme báječně, jsme šťastní, bohatí a hubení a nic nám nechybí. A přitom můžeme být v depresi, mít mnoho kilo na víc a nebýt schopní zaplatit nájem. Právě na to se rozhodla poukázat šestadvacetiletá Jess, když přidala svůj příspěvek na instagram.

Příspěvek vypadá jako klasické „před a po“, kdy lidé ukazují fotky toho, jak zhubli. Většinou se jedná o dvě fotky – nalevo jsou tlustí a napravo jak vypadají po určité době hubnutí. Jenže tentokrát je vše jinak, protože mezi oběma fotografiemi je jen třicetivteřinová prodleva.

Jess se na první fotografii špatně postavila, stáhla si lem kalhotek tak, aby odkryla špeky, a snažila se co nejvíce vyšpulit břicho. Na druhé fotografii se postavila uvolněně, kalhotky si povytáhla, břicho zatáhla. A proměna byla na světě!

Její poselství je jasné – nevěřte všemu, co vidíte na internetu!

Autor: mkr

Diskuze