Zdroj: TV Nova
Legenda povstala

Neuvěřitelná proměna: Poznáte, který herec se proměnil v Pavarottiho?

Aktualizováno 10.3. 2016 21:15

Proměna, ze které vám spadne brada! Poznáte, který český umělec se proměnil v Pavarottiho tak dokonale, že by sám slavný tenor nepoznal rozdíl.

22 fotek
Režisér a herec Jakub Kohák se v nové velkolepé show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas, kde bude účinkovat jako porotce, proměnil za legendárního operního zpěváka Luciana Pavarottiho. Tým maskérů a kostymérů odvedl tak skvělou práci, že jeho kolegové porotci oněměli úžasem. A to nejlepší mělo teprve přijít.

„Všichni v sále během natáčení padli doslova na zadek. Protože to, co diváci uslyší není záznam, ale skutečný hlas Jakuba Koháka,“ prozradil zdroj z natáčení show. „Rád přijímám výzvy a zkouším nové věci. Porotce v takto velkém projektu jsem zatím nedělal, a tak jsem neváhal a pozvání přijal,“ říká Kohák.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už 26. března! Každý týden se osm hvězdných soutěžících (Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus) promění za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví ve velké osobnosti světové i české populární hudby.

Výkony hvězdných soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová, kteří si náročnou maskérskou proměnou projdou také, a to hned v úvodní epizodě. Čtvrtým porotcem bude v každém díle jiná hostující osobnost. Show plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol.

Autor: red

Diskuze