Zmrzlé auto v Buffalu - 6
Zdroj: Twitter
Ledové království

NEUVĚŘITELNÁ GALERIE: V USA řádí rekordní mrazy a mění auta v ledové sochy

12. 1. 2016

Možná vám to přijde jako ledová socha. Ale není to tak. V ledu je skryté skutečné auto. Jen se s ním momentálně nedá jezdit.

6 fotek
V Česku šplhají v polovině ledna teploty k deseti stupňům nad nulou, v Severní Americe jede zima na plné obrátky. Tohle určitě bude složitější než nastartovat, rozmrazit a hurá zpátky na silnici.

Snímky, která Hannah Buehler a další dali na sociální síť, se rychle změnily ve virály. Fotografie vozů, které zůstaly stát zaparkované u jezera Erie poblíž Buffala ve státu New York, vypadají jako z pohádky.

Je jasné, že majitelé nemají šanci se svými vozy odjet. Ale dlouho to trvat nebude. Po mrazech pod minus dvacet stupňů, které trápily stát New York v minulých dnech, se má od středy začít oteplovat a rtuť teploměru se rychle vyšplhá nad nulu. Nejpozději o víkendu budou auta bez ledu. Otázkou však je, zdali nebudou potřebovat ještě servis.

"Příbeh dvou stran zmrzlého auta," napsala k jednomu z příspěvů Nate Benson. A jak je vidět z fotografií, nejen ona brala zamrzlá auta s úsměvem.

10 věcí, které jsou na zimě pozitivní
5 tipů pro přežití zimy
Líčení na zimu

Autor: lup

Diskuze