Miminko s nádorem - 6
Zdroj: Profimedia / facebook
Zázrak?

Hned s ní jdi k lékaři! napsali jí přátelé z Facebooku na základě fotky. Diagnóza byla strašlivá

Aktualizováno 31.7. 2015 16:26

Lidé na světě používají sociální sítě každý den. Čerstvá maminka Vicky Ashall (24) vděčí přátelům z Facebooku za něco neuvěřitelného. Život svého pětiměsíčního miminka.

6 fotek
Už vám někdo řekl, že máte světlo v očích? Ano? Tak vám možná už moc dní nezbývá...

Případ Vicky začal nevinně. Pyšná maminka se rozhodla udělat fotku s nedávno narozenou dcerou Amélií Rose. Při pohledu na snímek však zjistila, že holčička má v pravém oku něco zvláštního. Sama nedokázala podivný úkaz identifikovat, a tak se rozhodla poradit s přáteli na Facebooku. Dostala šokující odpověď.

Zpráva přišla od kamarádky jednoho z přátel Vicky. Psala o podobném případu vlastního dítěte a závěrem bylo, že se jednalo o rakovinu. Oba rodiče neváhali ani minutu a okamžitě vyrazili do nedaleké nemocnice. Lékaři vyšetřili malou Amélii Rose a diagnóza byla strašlivá.

"Bylo nám řečeno, že Amelie Rose má zvětšující se nádor nad pravým okem a za levým se jí tvoří tři menší. Úplně nás to s manželem zlomilo. Netušili jsme, co budeme dělat, ale museli jsme být silní. Kvůli naší holčičce," vzpomíná Vicky.

Amelie Rose okamžitě nastoupila na chemoterapii a lékaři věřili, že má naději na uzdravení. Už po první sérii léčby se podařilo dosáhnout neuvěřitelného úspěchu.

"Nádory jsou téměř pryč a malá se zotavuje moc dobře. Věřím, že bude v pořádku. Nedokážu dostatečně poděkovat lidem na Facebooku. Zachránili mojí holčičce život a já jim budu nadosmrti vděčná."

Autor: lor

Diskuze