Běh
Zdroj: Profimedia
Šílený pokus

NESKUTEČNÝ HAZARD: Dívka toužila uběhnout maraton! To, co pro to udělala, rozum nebere

28. 3. 2016

Láska ke sportu a zdravému životnímu stylu se někdy může pořádně zvrtnout. A pak se dějou věci, z kterých až přechází zrak.

Sarah Johnson, britská milovnice běhu a zdravého životního stylu, věnovala veškeré úsilí tomu, aby byla v nejlepší kondici. Několikrát denně trénovala a její jídelníček obsahoval pouze výživné a zdravé potraviny. A proč na sobě tak dřela? Přála si zúčastnit se maratonu, a to znamenalo mít skvělou fyzičku.

Jenže tenhle sen se změnil v posedlost, které byla Sarah ochotna obětovat všechno. Přes svou obrovskou vůli, ale ukázala i jednu velkou slabost. Od kamarádky si nechala poradit, že jí dodá hromadu síly a energie pilulka extáze.

A jak už to tak bývá, drogy si vždycky vyberou svou daň. Při jednom z tréninků se Sarah necítila dobře, ale podivné symptomy přecházela. Drogový rauš ji nakonec dostal do stavu, kdy už o sobě nevěděla a probudila se až v nemocnici. Ukázalo se, že uběhla přes 200 kilometrů! Může však děkovat tomu nahoře, že ji včas někdo našel a tenhle běh pro ni nebyl tím posledním.

Autor: lor

Diskuze