S Chlebovskou v posteli - 2
Zdroj: Herminapress.cz
Odmítala se svléknout

Neskutečně svůdné fotky: Misska Tereza Chlebovská odhodila šaty. Chcete ji?

7. 1. 2014

Modelka Tereza Chlebovská nafotila v barrandovských ateliérech kolekci neskutečně svůdných fotek. Modelka navíc nepatří mezi prvoplánové krásky, má v sobě daleko víc... Podívejte se na galerii.

9 fotek
Autorem fotosérie je americký fotograf Matthew Dols, který mimo jiné učí fotografii na univerzitě v Abu-Dabi a Dubaji.

"Tereza je velká profesionálka, která je před objektivem jako doma. To přece musí bavit každého fotografa. A i když se odmítala svléknout, na snímcích působí neskonale svůdně", říká Matthew Dols, který Terezu sledoval už od jejího získání korunky a o spolupráci s ní měl od začátku jasno.

Koncept jeho fotografií tak ukazuje smyslnost ženy jako takové, současně ale nechává prostor pro fantazii. Přední česká vizážistka Hanoa Moa, která se postarala o make-up, vlasy i finální styling, měla za úkol. Terezu nalíčit do přírodních odstínů a učesat tak, aby působila co nejvíc přirozeně.

"Překvapilo mě, že si mě na focení vyhlédl americký fotograf, ale zároveň mě potěšilo, že o mně někdo ví i ve světě, nejen v ČeskuJ. Matthew je skvělý fotograf a na začátku mi řekl, že pokud při focení nebude mluvit, znamená to, že všechno dělám dobře a on nemá jediný důvod do focení zasahovat. Během focení pak bylo v ateliéru tak hrobové ticho, že jsem ho musela poprosit aspoň o podkresovou hudbu," komentuje Tereza vznik svůdných fotografií.

Autor: pul

Diskuze