Jhulia Pimentel - 1
Zdroj: facebook.com
Sexy kotě

HŘÍŠNĚ KRÁSNÁ: Po této dívce šílí muži po celém světě. Její krása dostane každého!

19. 5. 2017

Je jí 17 let a přesto je označovaná jako nejkrásnější modelka na světě. Jhulia Pimentel se stala internetovou senzací a muži po celém světě po ní šílí. Podle všeho se prý líbí úplně každému!

14 fotek
Jhulii Pimentel je teprve 17 let, ale už teď si podmanila doslova celý svět. Může za to její nadpozemská krása, díky které Jhulii všichni označují jako nejkrásnější modelku na světě. Tato brazilská kráska je populární především na internetu, kde se především zástupci mužského pohlaví svíjí nad jejími hodně sexy fotkami.

Pokud si však myslíte, že jde o další přefintěnou umělotinu, tak jste na omylu. Jhulia totiž všechny oslnila svou přirozenou krásou, dlouhými vlasy a především svou perfektní postavou, na které má správně vše tak, jak by to mělo být. Jhulia je jednou z modelek Unique Models, a tak je jen otázkou času, než se díky své kráse dostane na světová mola.

Jhulia se může na svých sociálních sítích těšit obrovskému množství sledovatelů a nadšených fanoušků, kteří den co den netrpělivě čekají, až modelka přidá další fotku. Jak to tak ale bývá, Jhulia za sebou nemá jenom zástup obdivovatelů. Život jí otravují i nepřející lidé, kteří se do Jhulii obouvají s tím, že si k dokonalému vzhledu dopomohla skrze chirurgické zákroky. A co na ní říkáte vy? Líbí se vám?

Autor: mic

Diskuze