Chloe Thomson - 6
Zdroj: facebook.com
Přežila vlastní smrt

NESKUTEČNÉ: Dívce zmasakrovalo obličej sklo při autonehodě. Dnes je z ní kráska k nepoznání!

Aktualizováno 12.3. 2016 16:34

Jako dítě se stala obětí autonehody, kterou jako zázrakem přežila. Jenže ani tak k ní osud nebyl přívětivý, protože si prošla hotovým peklem.

9 fotek
Chloe Thomson bylo teprve jedenáct let, když prožila nejhrůznější zážitek svého života. Jednoho dne cestovala autem se sestrou a bratrancem, když vůz z neznámého důvodu sjel z cesty a narazil v plné rychlosti do stromu. Ten se zlomil a dopadl na přední část vozidla. Všem se podařilo včas uniknout, ale Chloe zasáhlo sklo z roztříštěného okna přímo do tváře.

Dívka byla okamžitě převezena do nemocnice, kde lékaři připravovali Chloeiny rodiče na nejhorší. "Museli jí v podstatě vzít celý obličej a dát ji dohromady čelist. Byla to ta nejhorší chvíle v mém životě. Dlouhou dobu byla napojená na přístrojích, takže nemohla mluvit. Musely jsme spolu komunikovat pomocí písmen," řekla matka Jennifer pro DailyMirror.

Po zahojení ran začali pracovat na dívčině obličeji plastičtí chirurgové. Snažili se napravit způsobené škody a Chloein obličej postupně rekonstruovat. "Celé měsíce jsem nikam nešla. Nechtěla jsem být v kontaktu se svými přáteli, s nikým. Po celou tu dobu jsem znovu a znovu prožívala celou tu nehodu. Byl to nejhorší zážitek v mém životě," svěřila se sama Chloe.

Nebohá dívka musela po léčbě navíc čelit posměchu ve škole, a o to hůř se zotavovala z děsivých vzpomínek. Nakonec dokázala překonat i šikanu a získala novou sebedůvěru. Pochopila, že přežila vlastní smrt a jen ubožáci se takové věci můžou vysmívat. Dnes je z ní kosmetička a život bere jako velký dar.

Autor: lor

Diskuze