Sex
Zdroj: Profimedia
Neovládl chtíč

KLEKL SI NAD NI, KDYŽ SPALA, A... Za to, jak zneužil přítelkyni, dostal ránu mezi oči!

Aktualizováno 28.2. 2016 17:16

Sex by měl být příjemnou relaxací dvou partnerů. Ale to co udělal mladík svojí milované, mu asi nějakou tu chvíli nezapomene. Čím jí tak naštval?

Obvykle jsou účastníky sexu dva lidé. Ale jednoho večera se probudil mladík vedle své přítelkyně, která tvrdě spala a popadly ho pořádné choutky. Jeho plán ale vůbec nebyl hezký.

Nejdřív se zkusil ukájet vedle spící slečny, ale to mu zřejmě nestačilo. A tak se rozhodl trochu přitvrdit a vymyslel zákeřný plán. Místo, aby se pokusil něžně přítelkyni probudit a trochu zapracovat na tom, aby mu udělala dobře, udělal něco brutálnějšího.

Klekl si nad ni, když spala, a začal jí strkat úd do pusy. Posedla ho taková vášnivost, že si ani nevšiml, že se jeho milovaná stačila jeho "kouskem" probudit a v podstatě se dusila. Zoufalé dívce nezbylo nic jiného, než kopat nohama.

Ani to ho nezastavilo. Nepřestal až do chvíle, kdy chytil tvrdou ránu do obličeje. Poté se vzpamatoval a odskočil stranou. Přítelkyně s ním teď nemluví a možná může být rád, že nedostal rovnou kopačky.

Kvalitní spánek zlepší tvůj den
Spánek o tobě prozradí, jaká jsi
Spánek vypovídá o našem vztahu víc než sex

Autor: lor

Diskuze