Tara Reid
Zdroj: isifa.com
Kosti chrastí...

Není to už trochu moc? Vyzáblé tělo Tary Reid z Prciček už zavání anorexií!

27. 8. 2013

Herečka Tara Reid (37), kterou mohou znát milovníci šílených komedií Prci, prci, prcičky, to s dietami už opravdu přehání. Její nejnovější fotky z dovolené na Ibize jsou toho jasným důkazem!

Známá hvězda a herečka Tara Reid se proslavila tím, že zkouší kdejakou dietu a je posedlá svým vzhledem. Pro dokonalou vizáž už podstoupila mnohá vylepšení, mimo jiné si nechala přifouknout poprsí a podstoupila několik liposukcí. Svou postavu ale asi stále nevidí jako dostatečně sexy. Na posledních zveřejněných snímcích z dovolené je proto snad ještě štíhlejší, než byla kdy předtím.

Tara je známá i svou zálibou v alkoholu. Možná proto se u ní jako na horské dráze střídají období, kdy vypadá k světu, a ta, kdy je spíš podobná kostře. Tara je vyhlášenou královnou večírků a to je možná i důvod, proč se občas zapomene najíst. Známá herečka se ze závislosti na alkoholu léčila už v roce 2009, očividně jí ale terapie příliš nepomohla, protože ji paparazzi nachytali silně pod vlivem i mnohokrát poté.

Nyní to na problémy s alkoholem nevypadá, záliby v dietách se ale zřejmě nezbavila a ve svém koníčku pokračuje dál. Kde jsou ty časy, kdy se Tara mohla chlubit sexy plnou postavou. V současné době bychom se spíš měli bát, aby jí z paluby luxusní jachty nesfouknul silnější závan větru.

Anketa

Je podle vás Tara Reid příliš hubená?


Hlasovalo 663 lidí. (Muži: 655 | Ženy: 8)

 

Miss Gabriela Kratochvílová: Anorexie ji donutila jednat!
Souboj SEXY křivek! Vyhrává boubelka nebo hubeňoura?
TEST: Ohrožuje tě anorexie nebo bulimie?
Vzkaz pro všechny holky, které o sobě pochybují
 

 

Autor: ext

Diskuze