Louis Tomlinson - 4
Zdroj: Instagram
Slavný potomek

FOTO: Není příliš mrňavý? Zpěvák One Direction ukázal malinkatého synka

Aktualizováno 28.1. 2016 17:58

Že se Louisi Tomlisonovi z One Direction narodil syn, už ví snad každý na planetě. Nyní ale zpěvák na sociálních sítích konečně zveřejnil fotku a také prozradil jméno malého drobečka.

„Seznamte se, toto je můj chlapeček Freddie,“ napsal čtyřiadvacetiletý zpěvák na svůj twitterový účet týden po narození prvního syna. Text doplňoval černobílou fotografii, na které je neskutečně droboučký Freddie schoulený na Louisově odhalené hrudi.

Malého chlapečka ale nejspíše čeká krušné dětství, protože bude vyrůstat v neúplné rodině. Jeho matkou je losangeleská stylistka Briana Jungwirth, se kterou měl krátkou aférku po rozchodu s dlouholetou přítelkyní Eleanor Cadler. Jistě nečekal, že náplast na jeho zlomené srdíčko otěhotní, nicméně stalo se. Ani to mu však nezabránilo, aby se s ní nerozešel.

Louis vehementně popírá, že by se k matce svého dítěte chtěl vracet, rozhodně se ale k malému Freddiemu hlásí, bude na něj platit výživné a chce jej vychovávat. Co myslíte, může být v tak mladém věku dobrým otcem?
 

Autor: mkr

Diskuze