Není čas, ani peníze! Co komplikuje dovolenou českým kráskám? - 1
Zdroj: Klinika krásy Anděl, archiv Romany Pavelkové
To je pech

Není čas, ani peníze! Co komplikuje dovolenou českým kráskám?

9. 6. 2018

Missky, modelky, herečky, stejně jako většina žen, mají před létem co dělat, aby ukázaly tip top postavu do šatů a plavek. Ať už u moře, nebo doma u bazénu, každý centimetr dole se počítá!

5 fotek
Podnikatelka a modelka Romana Pavelková si aktuálně opaluje tělo v Egyptském resortu. Rozhodnutí ale musela přenechat na manželovi, protože má prý tolik práce, že by na dovolenou jela nejdřív v zimě. „Manžel mi dal dovolenou k narozeninám. To mě sice potěšilo, ale i trochu vyděsilo, protože jsem úplně nepočítala s tím, že mě za pár týdnů někdo uvidí v plavkách,“ prozradila zrzka. I ona si proto nechala pomoci od odborníků ošetřením zadečku a stehen. Ostatně, zda výsledek stojí za to, se můžete podívat na fotce.

Zato Lucie Hadašová bude letos vystavovat křivky maximálně tak doma u bazénu. „Manžel nastoupil do nové práce a musí se jí intenzivně věnovat, proto jsme letos zvolili variantu bez delší dovolené,“ prozradila Lucie, jejíž manžel, hokejista Jaroslav Bednář, přešel z ledu na křeslo sportovního manažera Mountfieldu HK.

Léto bez dovolené ale neznamená, že na veškerou přípravu modelka kašle: „Nechala jsem si na klinice odstranit chloupky pomocí IPL, takže jedna velká starost mi rozhodně odpadla.“ Zajímavou motivací pro udržení kondice je pro Lucii prý i její sestra Kateřina, která je velmi aktivní na sociálních sítích a Lucii občas v nestřeženém okamžiku zvěční.

Autor: bin

Diskuze