Anna K - 1
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

Nemocná Anna K musela zrušit koncert na festivalu: V mé situaci to bohužel není reálné, říká!

11. 8. 2017

V červnu se v médiích objevila zpráva, že zpěvačka Anna K (52) má opět rakovinu. V prsu se jí po osmi letech objevil nový nádor. Šla na preventivní prohlídku, což se jí rozhodně vyplatilo. A proč teď zpěvačka musela zrušit koncert? Jak na tom se zdravím je?

7 fotek
Anna K měla tuto sobotu vystupovat na festivalu na Konopišti, ale svůj koncert musela bohužel zrušit, protože jí to zdravotní stav nedovoluje. Minulý týden ještě ke všemu dostala angínu, a tak se teď musí šetřit.

„Je nám to velmi líto, ale jsme nuceni vám oznámit, že Anna K vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nezvládne dorazit na Paráda fest. Dle jejích vlastních slov ji to nesmírně mrzí a je jisté, že vám její vystoupení příště vynahradíme,“ sdělili dle portálu Super.cz organizátoři Paráda festu.

Naštěstí za tím ale nestojí nic až tak vážného. Anna K se zkrátka vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nesmí přetěžovat a jelikož měla na ten den naplánované koncerty hned dva, musela nakonec vzít jen jeden. „Dva koncerty za den nejsou v mé situaci bohužel reálné a s milými pořadateli Paráda festu jsme se domluvili, že odehrajeme koncert se vší parádou příští rok,” prozradila k situaci Anna K.

Autor: niž

Diskuze