Zdroj: Instagram
Ve své kůži

NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO: Robinsonka Nika se svlékla úplně donaha! Ukázala tetování v plné kráse

6. 6. 2017

Soutěžící z Robinsonova ostrova Nikola Donéová (29) patřila rozhodně k nejvýraznějším osobnostem této první řady. Okamžitě si získala spoustu fanoušků i haterů, protože zkrátka mluvila úplně do všeho, a tak byla neustále vidět.

7 fotek
Nika na Robinsonově ostrově zaujala i svým vzhledem – byla velmi hubená a měla oholenou hlavu. Dnes už není tak vychrtlá jako na Ostrově, přibrala několik kil a vypadá tudíž zdravě a víc žensky. Nika se před soutěží živila jako vizážistka pornohereček a často také byla s touto branží spojována, ačkoli ve filmech pro dospělé sama nikdy nehrála.

Nikdy se ale netajila tím, že není žádný svatoušek a třeba nějaké akty nafotila. A nyní se svlékla znovu a je to opravdu božský pohled! Navíc to udělala pro dobrou věc a podpořila tak projekt, který se zaměřuje na zákaz kožešinových farem v ČR! Na jejím nahém těle tak vyniklo i sexy tetování nad klíční kostí.

„Chtěla bych podpořit projekt/boj #vesvekuzi, i když nemám žádné zvířátko v náručí, protože to není tak snadné a focení proběhlo narychlo, ale jsem přesvědčená, že i tak je tohle nejlepší cesta, jak Svobodu zvířat šířit, protože nahota se vždycky dostane nejdál! Poprosím všechny, kdo chtějí mít jeb*uté narážky na to, že jsem nahá, i když není nic vidět, aby si to dobře rozmysleli, protože se vám to může vrátit,“ napsala si k videu z focení na Instagram Nika. Podívejte se, jak jí to sekne!
 

ČTĚTE TAKÉ:
TRAPAS V PŘÍMÉM PŘENOSU: Nika zkazila překvapení největšímu fanouškovi Robinsona!
 

Autor: niž

Diskuze