Selfie v koupelně
Zdroj: Twitter
Intimní tajemství

NEJTRAPNĚJŠÍ SELFIE. Co jsi to zapomněla v koupelně?! smějí se dívce na internetu

Aktualizováno 3.3. 2016 16:50

Mladá dívka se rodičům chtěla pochlubit selfíčkem se svým novým účesem. Zapomněla ale, že v koupelně, kde se fotila, nechala ležet dva velmi osobní předměty...

Lidé fotí čím dál více selfíček, aby se jimi mohli pochlubit na sociálních sítích nebo jen informovali své blízké, co zrovna dělají. Nejmenovaná dívka se vyfotila v koupelně a selfie odeslala do hromadné konverzace s rodinou s popiskem „Nový účes na mé dnešní interview. A teď si jdu dát pleťovou masku.“ Po odeslání selfie jí ale došlo, že udělala velkou chybu!

Ihned poslala vyděšenou sms svému bratrovi, aby celou společnou konverzaci s rodiči zaspamoval dalšími zprávami. Uvědomila si totiž, že za sebou na záchodě nechala ležet ne jeden, ale hned dva vibrátory!

A co udělal její bratr? Jako každý správný sourozenec měl z trapasu své sestry ohromnou legraci. A nenechal si ho pro sebe. Obrázek (se začerněným obličejem) i celou konverzaci nahrál na Imgur, kde pobavil přes 160 000 lidí. Dívka by tak měla doufat, že její rodiče nechodí na internet ani nečtou bulvár, protože o jejím vtipném faux pas už psal i DailyMail.


 

Autor: mkr

Diskuze