Rozchod v letadle - 3
Zdroj: Twitter
Nádhera

Nejstrašnější let života: Dívka letěla vedle rozcházejícího se páru. Její příběh vás dostane

Aktualizováno 24.8. 2015 18:18

Řvaní, hádání, slzy, nadávání, urážení, vyčítání... A nakonec líbání na sedačce v letadle. Není divu, že postřehy spolucestující z jednoho letu se staly hitem internetu.

5 fotek
Pro někoho je nejhorší představou zažít v letadle teroristický útok, či leteckou nehodu. Pro tuto dívku to však byl právě se rozcházející pár sedící hned vedle. Stal se z toho HIT internetu.

"Nemůžu tě vystát, raději bych si sedl jinam," tak začíná reportáž Kelly Keegs z paluby letadla, které má zpoždění. Už nyní věděla, že ji čekají hodně dlouhá chvíle. "Skvělé, jsem opravdu ráda, že jsem mohla zaplatit čtyřicet dolarů navíc, abych mohla letět s tebou." Dívka, která právě dostala kopačky, měla parádní vztek. Kelly z toho měla zřejmě ještě srandu.

Ta jí ale přechází zhruba čtvrt hodiny po začátku hádky: "To je ´nejlepší´ zpoždění letadla, jaké jsem kdy zažila." "Proč je to pro tebe tak lehké? Co ode mě sakra chceš?" pokračovala dívka spolu s výraznou dávkou sprostých slov. Její už bývalý přítel se jí snažil sice uklidnit, ale marně.

Jenže potom nastalo dlouhé ticho a situace se po chvíli nečekaně otočila. "Co to sakra? Oni se líbají. Nedělám si srandu," napsala Kelly zhruba tři čtvrtě hodiny od rozchodu.

Jak to s párem dopadlo, to se asi nedozvíme, ale každopádně si pozorovatelka za tento report vysloužila velký počet twitterových fanoušků.

"Pokaždé, když otevřu Twitter, zamrzne mi telefon, protože mě všichni zmiňují. Teď už vím, jak se musí cítit One Direction," ukončuje s humorem Kelly.

Autor: pul

Diskuze