Jeremy Meeks - 1
Zdroj: Profimedia
Sexy kriminálník

Nejkrásnějšího zločince světa deportovali z Velké Británie! Co provedl?

25. 4. 2017

Jeremy Meeks se stal nejkrásnějším zločincem světa. Svoji kriminální dráhu vyměnil za modeling a teď je žádaným ve světě módy. A právě kvůli pracovním závazkům dorazil do Londýna, kde ho ale po příletu zadržela policie a deportovala.

6 fotek
Meeks měl v Londýně fotit snímky na obálky časopisů, ale necelých osm hodin po příletu na letiště Heathrow byl deportován zpět do Ameriky, protože neměl správné papíry. Meeksova manželka a manažer Jim Jordan, kteří s ním cestovali, jsou v současné době v hotelu v Londýně.

Jordan řekl Daily Mailu: „Nechali ho sem přijet, ale byl zatčen a vyhnali ho ze země. Je opravdu rozrušený, byl policistou doprovázen do letadla,“ uvedl s tím, že Londýn nechce, aby zde Meeks pracoval. Celý případ se nyní prošetřuje.

Když v roce 2014 policie z kalifornského Stocktonu zveřejnila fotku Jeremyho na internetu, strhla se naprostá lavina šílenství. Jeremy se stal doslova přes noc internetovou hvězdou a svým uhrančivým pohledem si získal srdce nejedné dívky. Když se dostal z vězení, začaly se o něj zajímat prestižní společnosti, které mu nabídly modelingovou spolupráci.

Autor: niž

Diskuze