Recepty - 10
Zdroj: mimibazar.cz
Tohle jídlo není k jídlu

Nejhorší blafy české kuchyně: Podívejte se na jídla, po nichž se vám zvedne kufr

Aktualizováno 27.1. 2014 12:35

Všichni autoři těchto receptů byli pravděpodobně v době jejich tvoření na drogách. Ale není známo na jakých. Na tyto výtvory by pravděpodobně obyčejná marihuana nestačila.

9 fotek
Internetových stránek, kde Češi prezentují své vlastní recepty, je nepočítaně. Jmenují se například imimino, mimibedar, maminkaaja nebo nějak tak podobně. A kromě milých a motivujících slovíček o prdínkách, blitíčkách a spinkáčcích tam je možné najít i prapodivné recepty.

Jsou to místa, kde se setkávají matky na mateřské dovolené, které si totálně vykojily mozek, sdělují si rady ohledně vaření, péče o děti a výroby čehokoliv z čehokoliv. Pokud chcete vědět, „Jak vydrbat s manžou, když nechce dalšího mimíska, ale já ho prostě CHCI!", jděte tam.

Ke svým receptům, které většinou vznikají tak, že vezmou, co doma najdou, dají to všechno do igelitového pytlíku, a pořádně ním zatřepou. Přidávají také fotografie. Což je dobře, protože můžete spolu s námi nahlédnout na česká jídla, která se také skutečně někde jedí.

Takže pokud máte rádi gothaj ve tvaru srdíček se sójovkou, kečupem a čokoládovou polevou, to celé zapečené v chlebu a uložené přes noc do lednice, tady určitě najdete inspiraci na večeři pro celou rodinu.

Nejlepší tipy na "štíhlé" obědy
Hledáme nejlepší a nejhorší školní jídelnu ČR! Připoj se
Školní jídelna překážkou tvé diety? Rozhodně ne!

Autor: pul

Diskuze