Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Nepříjemné

Anna Kadeřávková se léčí v Německu z boreliózy! Nyní ji však trápí ještě jedna věc!

1. 6. 2018

Anna Kadeřávková (20) trpí vážnou nemocí a jela se proto léčit do Německa. Není to ale jediný problém, který ji trápí. Teď má také trochu strach z policie. Proč?

 

12 fotek
Anna alias Rozina, kterou dříve diváci mohli vídat v seriálu Ulice, nedávno mediím prozradila, že trpí boreliózou, s mívá časté bolesti. Bohužel v lékaři Čechách řekli, že jí nedokážou pomoci, a tak se Anna obrátila na specializovanou kliniku v Německu.

 

Nejdříve sháněla někoho, kdo by s ní jel a překládal, kdyby něčemu náhodou nerozuměla. Ale nakonec se rozhodla, že to zvládne sama. "Komunikace probíhala v angličtině, až na pár lékařských pojmů jsem rozuměla všechno, jupí!" zaradovala se na svém Instagramu, kde fanouškům celou situaci popsala. Dokonce odřídila čtyři a půl hodinovou cestu. V Německu na ni čekalo vyplňování papírů, konzultace s lékaři a krevní testy.

„Utrpěla jsem psychickou újmu při odebírání krve, které těžce snáším, protože mám pocit, že mi pan doktor vzal tak 3 litry krve, trvalo to strašně dlouho a ještě jsem slyšela, jak to odtejká do zkumavek,“ vyjádřila se Anna.

Taková léčba není vůbec levná záležitost, takže herečka se bude muset ještě pořádně plácnout přes kapsu. Už teď na začátku léčby zaplatila 1200 euro. Jenže léčba není to jediné, co musí Anna platit. Celou cestu tam i zpět jela po dálnici bez dálniční známky a vše zjistila až doma. Teď už se Anna jen modlí, aby jí domů nepřišel dopis s modrým pruhem! Pokuta by asi byla tučná.

 

Autor: nat

Diskuze