Iveta Bartošová v psychiatrické léčebně - 11
Zdroj: Extra.cz
To nikdo nečekal

NEJDEPRESIVNĚJŠÍ GALERIE ROKU: Drastické snímky Ivety Bartošové z psychiatrie

26. 12. 2014

V souvislosti s hospitalizací Martina Preisse v protialkoholické léčebně na psychiatrii v Bohnicích se Josef Rychtář rozhodl ukázat všem, jak to v takovém zařízení vypadá. A je to děsivý pohled.

10 fotek
Jak to tedy vypadá na klinice, kde se léčí ze závislosti těžcí alkoholici? Nevydrželi byste tam ani minutu. Nelze se divit nešťastné Ivetě Bartošové, že nechtěla nic jiného, než se dostat pryč.

Rychtáře prý ke zveřejnění přiměla hospitalizace herce Martina Preisse, který rovněž zatím boj s démonem alkoholu prohrává. "Vyřiďte panu Preissovi mladšímu, že mu v boji s jeho démonem moc držím palce, vím, co takový pobyt v léčebně obnáší," vzkazuje Rychtář přes web Extra.cz, kterému snímky poskytl.

K převozu na psychiatrii došlo prý proti vůli Rychtáře i Bartošové, která se údajně transportu bránila. "Primářka v Thomayerově nemocnici rozhodla, že Ivetu převezou na psychiatrii do Bohnic. Učinila tak bez mého souhlasu a proti vůli Ivetky. Ta se jim musela při převozu dost bránit, protože měla na sobě následně jizvy. Tak také vznikly její modřiny" sdělil vdovec, který se údajně stále smrtí své ženy trápí.

Upozornění: Fotogalerie je pouze pro islné povahy.

Autor: pul

Diskuze