Michal Jančařík - 1
Zdroj: Profimedia
Snad bude vše v pořádku

Nejasný návrat Michala Jančaříka? Otec moderátora znovu promluvil o jeho zdravotním stavu!

11. 7. 2017

Moderátor počasí TV Nova Michal Jančařík (41) se má vrátit po prázdninách na televizní obrazovky. Jeho otec však tuto informaci zpochybnil! Co řekl k synově zdravotnímu stavu?

6 fotek
Michal Jančařík se po dlouhých měsících konečně dostává z nepříjemných následků nevydařené transplantace ledvin, a tak před nedávnem řekl, že se těší na návrat na televizní obrazovky. Podle něj by k tomu mělo dojít v září po po prázdninách. Jenže tím si jeho otec Petr Jančařík není jistý.

Není nikdo jiný, než rodina, kdo si nejvíce ze všech přeje, aby se moderátor konečně plně uzdravil a žil plnohodnotným životem. Petr Jančařík tedy doufá, že se Michalovi splní jeho přání a na televizní obrazovky se opravdu brzy vrátí. Má však jisté pochybnosti. „Vím, že se o tom přemýšlí, mluvilo se o září. Ale jestli to dopadne, to zatím nevím. Michalův stav je takový... ambivalentní,“ prozradil Blesku moderátorův otec.

Na svého syna je ale náležitě pyšný a věří, že s podporou rodiny a kolegů to nakonec dotáhne až zpátky na post moderátota počasí. Sám Michal si to moc přeje a volání po jeho návratu je ze strany lidí a fanoušků opravdu veliké! Tak snad se žádné obavy nenaplní a Michal bude brzy zdravit diváky TV Nova v předpovědi počasí.

Autor: bin

Diskuze