Vojta Drahokoupil - 1
Zdroj: facebook.com
Ten to koupil

Nehoda na muzikálu Tři mušketýři: Oblíbeného zpěváka odvezli do nemocnice!

10. 10. 2017

Dvaadvacetiletý zpěvák a miláček teenagerů Vojta Drahokoupil, který si říká VojtaD, se kvůli totálnímu pracovnímu nasazení málem zmrzačil. Co se stalo?

11 fotek
Minulý týden Vojta pilně pracoval na novém singlu Anděl Tvýho Světa a pro klip si vymyslel tak nebezpečnou scénu, že se mu vymstila! Skončil na pohotovosti! „Vojta se při natáčení poslední dost nebezpečné scény klipu zranil a zlomil si chrupavku. Ani to ho ale nezastavilo v další práci,“ prozradil zpěvákův producent Honza Gajdoš.

A o čem klip je, že si vyžádal tak riskantní natáčení? „Je to o vztahu dvou lidi, kteří řeší zbytečnosti a z drobností pak vyvstane hloupá hádka. Všichni víme, že takové situace mohou skončit špatně. Pak opravdu člověk zjistí, co měl. Až to ztratí...,“ naznačuje Vojta tragické vyznění nového klipu, v němž se prý představí v úplně jiném světle, než jsou jeho fanoušci doposud zvyklí.

A jako by toho nebylo málo, při nedělním představení Tří mušketýrů, kde Vojta hraje D´Artagnana, si ještě zlomil nohu, takže skončil v nemocnici podruhé! „Při souboji mě hodili na zem a jak mám teď jen jednu ruku, tak jsem padal přes rameno a odnesla to bohužel noha. Ale samozřejmě jsem dohrál do konce,“ říká Vojta.

S nohou v sádře tak teď čeká, až spatří světlo světa singl, ke kterému si sám napsal text, spolupracoval právě s Honzou Gajdošem a zahraničními autory. „Chtěli jsme s Vojtou najít nový hudební směr, který by jeho hlasu a projevu slušel a myslím, že fans budou hodně překvapeni. Nicméně víc bych prozrazovat nechtěl. Možná jen tolik, že klip, ve kterém s Vojtou hraje herečka Eva Burešová, s písní vyjde v druhé polovině tohoto měsíce,“ dodává Gajdoš.

Autor: niž

Diskuze