Pes je jídlo, ne kamarád
Zdroj: facebook.com
Hafburger

Nechutné a brutální: Facebooková stránka ´Pes je jídlo, ne kamarád´ má stále více příznivců

Aktualizováno 10.11. 2014 18:22

Na Facebooku se pohybují různá individua. Některá se chlubí tím, že jedí psy, vyměňují si recepty na jejich přípravu, zveřejňují brutální fotky a ještě si navíc ze své perverze dělají legraci!

7 fotek
Anonymní administrátor založil stránku, kde píše o tom, že psi nejsou naší mazlíčci. Že nejsou naši přátelé. Že tu nejsou proto, abychom z nich měli potěšení. Jsou pro něj jen kusem masa. Jsou pro něj jídlem. To je v dnešní společnosti zcela neakceptovatelné.

"Kdyby Bůh chtěl, abychom nejedli psy, nedělal by je z masa," píše novodobý kazatel na stránkách své facebookové skupiny. A najdou se tam takoví, kteří jeho hulvátské řeči "likují", komentují nebo dokonce sdílejí. Ostatně, pro ty má také vzkaz.

"LIKE = Jím psy
KOMENT = Žeru psy i s vodítkama
SDÍLET = Mám doma ve sklepě pěstírnu na psy, každej den do sebe láduju výpečky"

Ta stvůra, která si jen hraje na člověka, stanovila, jak vidíte, zcela bezohledná pravidla komunity. Je neuvěřitelné, kolik našel následovníků. Přitom stránka je přímým útokem na naši společnost, na nevinnou zvířecí duši. I pro to má však administrátor odpověď: "Pes nemá duši. A kdyby ji měl, chci ji do guláše."

Navíc se veřejně vysmívá ochráncům zvířat, kteří se pokoušejí apelovat na jeho svědomí a zastavit tuhle zvůli:

Autor: pul

Diskuze