Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
To je hezké

Nečekané usmíření v rodině Felixe Slováčka: Rozhodl se udělat velký krok! Došlo k usmíření

12. 2. 2018

O Felixiovi Slováčkovi (74) se poslední dobou psalo jen v souvislosti s nevěrou a milenkou Lucií Gelemovou (34). Nyní ale přichází alespoň nějaká pozitivní zpráva. Přišlo velké usmíření!

6 fotek
Před Dádou měl Felix Slováček ještě jednu manželku, jistou Alenu Wevelsiepovou. S tou má dnes již čtyřicetiletou dceru René. Moc často o nich ale nemluví a málokdo to tedy ví. Už je to všechno ale pořádně dávno, kdy se rodina na konci 70. let rozpadla.

Tehdy se spolu tihle dva pořádně ostře pohádali a desítky let nebyli v kontaktu. "Nepovažuji ho za svého otce. Je to pro mne cizí člověk. Jako otce vnímám spíš manžela mé matky," pronesla dle Sedmičky kdysi Slováčkova nejstarší dcera. A ani on ji nijak nevyhledával.

Nyní se ale zdá, že po letech došlo k usmíření. Přišlo to na Felixovy 70. narozeniny. "Táta mi zavolal den předem a to byl pro mne docela šok, ale šla jsem. Byly to teda pro mne hrozný nervy, to musím říct. Pak jsme šli na oběd, nerozebírali jsme to, začali jsme od nuly," prozradila René. Od té doby se čas od času vídají. Podle informací Sedmičky nyní došlo i k usmíření s bývalou ženou.

Autor: mk

Diskuze