Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia
Hodí se k sobě?

NEČEKANÉ: Fotbalista Tomáš Řepka má novou lásku! Která známá kráska nahradila modelku Erbovou?

17. 2. 2017

Sotva se rozvedl, už má novou! Známý cholerik a bouřlivák Tomáš Řepka (43) sbalil po Vlaďce Erbové (35) opět známou krásku! Tentokrát blondýnku. Kdo mu zahřívá postel?

5 fotek
Mezi Tomášem Řepkou a Vlaďkou Erbovou to vypadalo na lásku do konce života! Splodili spolu syna Markuse a v roce 2013 se vzali. Nyní už jsou bohužel rozvedení, protože podle toho, co vyplynulo ze slov modelky, není s fotbalistou život vůbec jednoduchý.

To ale asi nevadí jeho novému objevu. A a s kým, že byl Tomáš ve středu večer na romantickém dostaveníčku? Novináři ho načapali s moderátorkou a blogerkou Kateřinou Kristelovou (37). Ač oba vztah zprvu popírali, nakonec kápli božskou. Expres.cz si na fotbalistu pěkně došlápl a ten se pod menším nátlakem nakonec nechtěně ke vztahu s moderátorkou přiznal.

Kristelová se pro Extra.cz moc k novmému vztahu vyjadřovat nechtěla, ale nepřímo ho potvrdila: "Vyjadřovat se k něčemu, co je v začátcích, je zbytečné. Doba, kdy jsem se ke vztahům vyjadřovala, je dávno pryč. Uvidíme, jak to vše dopadne. Věřím v pozitivní začátky i konce, ať jsou jakékoliv." Že by teda opravdu měla její dcera Claudinka konečně tatínka? Uvidíme!
 

Autor: bin

Diskuze