Nikol Švantnerová ve Varech - 5
Zdroj: Profimedia
To bylo o fous...

DRAMA V NEMOCNICI: Modelce Nikol Švantnerové šlo o život! Musela neplánovaně na operaci

19. 3. 2017

Modelka Nikol Švantnerová (24) nečekaně skončila v noci v nemocnici. Její stav vyžadoval okamžitý převoz na sál. Co se jí stalo a jak na tom kráska momentálně je?

7 fotek
Nikol Švantnerová měla na dnešek pořádně krušnou noc. O klidném spánku se rozhodně nedalo mluvit. Modelka na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku z nemocničního lůžka a svěřila se fanouškům, co se jí vlastně stalo. Na fotografii k sobě tiskne plyšového sloníka, který jí v nemocnici dělá společnost.

„Když se daří, tak se daří. Aneb když se probudíte ve dvě v noci s bolestí břicha, asi vás těžko napadne, že do 24 hodin budete ležet na sále, nicméně je to za mnou. Jsem bez slepáku. Už mi přijela i mamka, takže jsem andělíčka mohla vyměnit za pyžamo. Jdu si zvykat na nemocniční prostředí a hlavně klid na lůžku. Což je u mě občas problém,“ postěžovala si kráska na sociální síti.

Rázem se pod fotkou z nemocnice objevila řada komentářů, kde fanoušci přejí Nikol brzké uzdravení. To muselo krásnou modelku jistě potěšit, protože trávit čas na nemocničním lůžku není určitě nic příjemného. Snad se brzy vše k dobrému obrátí a Nikol se co nejdříve vrátí domů. Do té doby si ale bude muset ještě nejspíš trochu poležet.

Autor: mic

Diskuze