Chloe Bridgewater - 1
Zdroj: Profimedia
Ambiciózní dítě

NEČEKANÁ REAKCE: Sedmiletá dívka žádala v Googlu o práci! Ředitel jí obratem odpověděl

17. 2. 2017

Chloe je teprve sedm let a už má jasno, co chce v životě dělat. Napsala proto samotnému řediteli sopolečnosti Google a vysvětlila mu, proč by tam měla pracovat. Co jí odpověděl?

4 fotky
Sedmiletá dívenka z Anglického Herefordu se před časem zeptala svého tatínka, co by chtěl dělat, kdyby nepracoval v obchodě. Ten tak přivedl malou Chloe k myšlence pracovat pro firmu Google. Tatínek malé Chloe ukázal fotky centrály společnosti Google, kde se mohou zaměstnanci ve volných chvílích klouzat na skluzavkách, jezdit na motokárách nebo sedět v sedacích pytlech. Dívence se to zalíbilo natolik, že se rozhodla poslat generálnímu řediteli Googlu dopis, ve kterém ho žádá o práci.

„Jmenuji se Chloe a až budu větší, chtěla bych práci v Googlu, taky bych chtěla pracovat v továrně na čokoládu a být olympijskou plavkyní.“ Napsala Chloe řediteli Googlu. Své vroucné přání pracovat zrovna tam Chloe okamžitě vysvětlila : „Miluji počítače, mám tablet a ráda hraji hru s roboty.“ O čtyři dny později obdržela malá holčička dopis s odpovědí od samotného Sundara Pichaie, ředitele centrály Googlu.

„Děkuji Ti mnohokrát za tvůj dopis. Jsem rád, že máš ráda počítače a roboty a doufám, že se nepřestaneš zajímat o moderní technologie. Myslím, že když budeš tvrdě pracovat a následovat své sny, můžeš tak dosáhnout všeho, co si budeš přát – od práce v Googlu, po plavání na Olympiádě. Těším se, že mi po ukončení školy pošleš svůj životopis se žádostí o práci,“ odepsal vřele Pichai.

Dopis s odpovědí holčičce zdvojnásobil chuť pracovat pro Google a jako další krok se Chloe rozhodla promluvit do médií a přesvědčit tak Google, aby ji zaměstnal. Bude zajímavé sledovat, jestli se jí její sen splní a případně za jak dlouho!

Autor: bin

Diskuze