Tereza Chlebovská
Zdroj: Instagram
Na férovku

NEBOJÍ SE TOHO: Modelka Tereza Chlebovská ráda ukazuje prsa! Po porodu pěkně vyrostla

20. 3. 2017

Tereza Chlebovská (26) zveřejnila na internetu fotky, kde ukázala více, než chtěla. Nebo to snad byl záměr? Každopádně je se na co dívat! Tereza má totiž po miminku pořádně nadupaný dekolt.

7 fotek
Krásná Tereza Chlebovská je sice po dítěti, nicméně za její postavu by se nemusela stydět kdejaká světová topmodelka. Terka na sobě pravidelně tvrdě maká a výsledky tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Modelka na sebe může být náležitě pyšná, protože vypadá fantasticky.

A protože nemá Tereza svoji prvotřídní figuru zadarmo, ráda se pochlubí na svém instagramovém profilu, kde jí sleduje skoro 115 tisíc fanoušků. Těm teď modelka dopřála pohled na svá prsa, která jsou po dítěti o dost větší, než byla předtím.

Na první pohled vám musí být jasné, že si pod lehoučkou krajkovou košilku Tereza nevzala žádnou podprsenku a výsledek tak nabral úplně jiných erotických rozměrů, než nejspíš původně Tereza zamýšlela. Pozorní fanoušci si toho samozřejmě hned všimli, a tak různé dvojsmyslné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Stejně tak druhá fotka, kde je se svojí Emičkou v plavkách, odhaluje mnohé. Nutno však podotknout že modelka se nemá opravdu za co stydět a slušelo by jí cokoliv, co by na sebe oblékla.

Autor: mic

Diskuze